Loviisan Ratsastajat ry - Lovisa Ryttare rf

Lähtölistat

1- tason estekilpailut 26.5.2019

Lähtölista:

Luokka 1:           40-50cm       arv. A2/A2      klo. 10.00      Hevos.num.  Seura

1. Afsana Azidin - Eeben                                                           1                    KJR 
2. Mervi Lautiainen – Prince Alfred                                      2                   LovR 3. Minni Heinniemi – Mannin Onni                                      3                    LovR 4. Pia Boman – Azucarada                                                       4                    LovR 5. Riina Mällinen – Kikko Sunshine                                      5                    RatU 6. Lumia Timonen – Baith Poeme                                         6                    LovR

 Loput lähtölistoista löytyvät Equipe Onlinesta 


HUOM!!! 
Lähtölistat löytyvät ainoastaan Equipe Onlinesta teknisten ongelmien vuoksi, pahoittelut! 
Toimi näin: - kirjoita selaimeesi https://online.equipe.com/ - hae Itä-Uudenmaan Ratsastajat nimellä kilpailuja - klikkaa kilpailu auki ja löydät lähtölistat luokittain 
(Equipeen ei ole vielä päivittynyt seuran uusi nimi)   









Harjoitusestekilpailut 28.4.2019

Lähtölista 28.4.2019 HARJOITUSESTEKILPAILUT 

Luokka 1: puomiluokka-40cm arv. kaikki radat palkitaan klo. 10.00 
1. Linnea Leivo - Caruso LovR 
2. Ilse Lehtinen – Rosita LovR 
3. Stella Lillberg – Nebo Rolette LovR 
4. Matilda Lindfors – Bergviks Charma LovR 
5. Leonie Pihlflykt – Sylvana ll POM 

Luokka 2: 50-60cm arv. A.0.0. Clear Round n. klo. 10.45 
1. Linnea Leivo – Veks LovR 
2. Samira Blomqvist – Solranda Belissa POM 
3. Ella Widlund - Enessy LovR 
4. Wilma Päivinen – Dake Dalave  LovR 
5. Pinja Wallen - Relle LovR 
6. Matilda Lindfors – Bergviks Charma LovR 
7. Pia Boman – Azucarada LovR 
8. Jenny Widlund – Rosita LovR 
9. Mervi Lautiainen-Malmberg – Simply Night LovR 
10. Janna Nyström – Arthur 
 11. Leonie Pihlflykt – Sylvana ll POM 
12. Stella Lillberg – Nebo Rolette LovR 
13. Marie Saarinen – Plutoonium LovR 
14. Linnea Leivo – Pikku-Sisko LovR 

Luokka 3: 70cm arv. viestiesteratsastus n. klo. 11.45 
1. Ina Widlund – Veks LovR Cilla Helenius – Grosetto LovR 
2. Karoliina Äyräväinen – Vanilla Ninja LovR Jenny Uutinen – Roosa ll LovR
3. Madeleine Forsström – Vannas LovR Lida Haddas – Kahera L LovR 
4. Viivi Vuojärvi – Wiljame LovR Lina-Lotta Kvander – Rolex POM 
5. Nita Krogars – Envalds Safira LovR Sandra Viiol – Tupla-Senni LovR 
6. Linnea Leivo – Veks LovR Noora Leivo - Caruso LovR 
7. Mervi Lautiainen-Malmberg – Simply Night LovR 

Luokka 4: 80cm arv. ihanneaikaratsastus n. klo. 12.30 
1. Peik Lind – Calmee LovR 
2. Karoliina Äyräväinen – Vanilla Ninja LovR 

Luokka 5: 80cm – vapaavalintainen korkeus arv. A.2.0. n. klo. 13.00 
80cm 
3. Sandra Viiol – Tupla-Senni LovR 
90cm 
4. Madeleine Forsström – Vannas LovR 
5. Nita Krogars – Edinburg LovR 
6. Peik Lind – Calmee LovR 
110cm 
7. Marie Saarinen – Plutoonium LovR
hallitus@loviisanratsastajat.fi
Copyright ©2018 Loviisan Ratsastajat ry - Lovisa Ryttare rf , All Rights Reserved.

Muita hyödyllisiä linkkejä / Andra användbara länkar